Okolí Božího Daru: V pondělí v ranních hodinách je upravován malý a velký okruh Ježíškovy cesty a bruslící kolo u Špičáku.
Okolí Klínovce: Během dne by měly být upraveny stopy mezi Loučnou, Meluzínou a Halží.
Okolí Nových Hamrů/Nejdku: Na odpoledne je plánován výjezd rolby z Nových Hamrů směr Vysoká Jedle.
Okolí Bublavy: Údržba Tisoveckého okruhu (na bruslení) proběhla včera odpoledne, dnes po ránu leží na stopě cca 5 cm lehkého prachového sněhu. O stavu opravy německé rolby zatím nemáme informace. Magistrála, Bublavský okruh a Sonnenloipe tedy aktuálně bez údržby. Magistrála z Bublavy je sjízdná na klasiku.
Aktualizace 16.1.2017 18:15 hod.:
V odpoledeních hodinách proběhla dle plánu úprava trasy N. Hamry – Chaloupky – Vysoká Jedle – Severní louka – Vysoká Pec. Upraveny byly také trasy v okolí Loučné pod Klínovcem, Meluzíny a magistrála na Halži.
Na úterý 17.1. je plánovaná úprava trasy Boží Dar – po KLM do Perninku – Abertamy – Červená jáma, okruh Karlova běhu, Plešivec.